Balsam Eos – uważaj na podróbki

Piękne, zmysłowe usta to jeden z największych atrybutów każdej kobiety, warto więc o nie odpowiednio zadbać. Balsam do ust to jeden z podstawowych kosmetyków, jaki każda z nas powinna posiadać. Uważaj jednak na to, gdzie robisz zakupy – rynek przesiąknięty jest podróbkami znanych marek, których jakość, mówiąc delikatnie, pozostawia wiele do życzenia.

JAKIE MARKI PODRABIANE SĄ NAJCZĘŚCIEJ?

tak wygląda balsam eosNa zakup podróbki narażone są przede wszystkim te osoby, które decydują się na korzystanie z wyrobów znanych i cenionych marek. Duża popularność rynkowa sprawia, że zarówno nieuczciwi producenci, jak i sprzedawcy, „zwęszyli” w tym procederze całkiem niezły interes. Szczególnie często podrabianym produktem jest Eos – balsam do ust.

JAK ROZPOZNAĆ PODRÓBKĘ?

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na opakowanie. Jeżeli jakość spasowania elementów i wykonanie logotypu budzą jakiekolwiek wątpliwości, lepiej będzie odstąpić od zakupu. Istotna jest także cena – dobry produkt, jakim niewątpliwie jest balsam Eos, nigdy  nie będzie kosztował „kilka groszy”.  Zdarza się także, że podróbki występują w wariantach smakowych, które nie stanowią części oferty producenta. Należy zatem weryfikować wszelkie „nowości”, zwłaszcza gdy pojawiają się na internetowych aukcjach.