Rajstopy w sprayu – jakie i gdzie kupić?

Moda na szybkochsnące rajstopy w sprayu zatacza coraz szersze kręgi, dlatego też pora w końcu rozwiać wszelkie wątpliwości w tej kwestii i odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań.

Gdzie kupić rajstopy w sprayu?

Co prawda w bardziej ekskluzywnych drogeriach ten typ rajstop jest w stałej sprzedaży, jednak nie każdy ma taki sklep w pobliżu swojego domu czy nawet w mieście. Nie każdy też ma ochotę przepłacać, a w drogeriach typu Douglas marża często bywa wysoka. Dlatego też wciąż najlepszym źródłem zakupu rajstop w sprayu jest internet – zwykłe sklepy kosmetyczne, sklepy marek produkujących takie rajstopy czy po prostu portale aukcyjne pokroju Allegro.

Jak dobrać rajstopy w sprayu?

Ten produkt dobiera się tak samo jak podkład (w końcu można powiedzieć, że jest to typ podkładu, tylko nie do twarzy, a co nóg), czyli do kolorytu skóry. Kupić należy więc rajstopy w najbardziej zbliżonej do koloru nóg barwie. Warto pamiętać, by nie kupować ich na zapas, ponieważ w czasie lata skóra się opala, zyskuje ciemniejszy odcień, a więc kupione na przykład na miesiąc wcześniej rajstopy w sprayu mogą okazać się już zbyt jasne, a więc kompletnie nie pasować! Zakupu takiego najlepiej dokonać na ostatnią chwilę, na przykład zamówić je tydzień przed weselem i po prostu wybrać priorytetową opcję wysyłki.