Wykończ makijaż perfekcyjnie

Cera każdego człowieka, niezależnie od jego płci, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Tylko odpowiednia pielęgnacja bowiem zapewni nam zdrową cerę. A w zdrowiu tkwi przecież sekret piękna.

Piękno jest w nas

Każda z nas jest piękna – każda z nas może też w ten fakt uwierzyć. A nic tak nie podniesie samooceny i nie uleczy z kompleksów, jak piękny i zadbany wygląd. A co w osiągnięciu tego pomoże nam najlepiej? Oczywiście odpowiednio wykonany makijaż. To dzięki makijażowi właśnie osiągniemy to, co chcemy – wymodelujemy twarzy, uwypuklimy jej zalety i ukryjemy wszelkie mankamenty urody – czyli coś, co ma każda z nas.

Kosmetyki do twarzy

Kosmetyków przeznaczonych do twarzy jest mnóstwo – można tu umieścić zarówno kremy i maseczki, jak i bazy, podkłady i pudry. Pudry dostępne są w kremie, prasowane lub formie sypkiej. Dlaczego?

Ważna rola pudru

Każdy rodzaj pudru przeznaczony jest poniekąd do wykonania innego typu zadania. Na przykład puder Bourjois sypki ma na celu utrwalenie i wykończenie makijażu – w połączeniu z podkładem i korektorem daje nam efekt pięknej, czystej i zmatowionej skóry, na której nie mają prawa pojawić się żadne niedoskonałości – wypryski lub, zmora dużej liczby kobiet – rozszerzone pory.