Gelacet – suplement diety na włosy

O kondycji organizmu najlepiej informuje kondycja włosów i paznokci. To one najszybciej reagują na brak witamin i mikroelementów. One też najbardziej narażone są na działanie zanieczyszczeń środowiskowych.

Włosy potrzebują przede wszystkim biotyny i kolagenu. Witaminy z grupy B i aminokwasy sprawiają, że włosy są mocne, nie wypadają i mają piękny, naturalny połysk. Oba te składniki mają także wpływ na kondycję skóry, opóźniają jej proces starzenia się, wpływają na jej elastyczność i odpowiednie nawilżenie. Nie zawsze jednak dostarczamy w diecie odpowiednich ilości biotyny i kolagenu.

W przypadku zauważenia, że włosy zaczynają wypadać, rozdwajają się a paznokcie stają się łamliwe, warto sięgnąć po preparat Gelacet. To suplement diety zawierający biotynę (zwłaszcza witaminę B7) oraz kolagen. Gelacet przyjmowany systematycznie przywróci właściwą kondycję włosom. Wzmocni ich cebulki dzięki czemu nie będą wypadać. Dodatkowo warto zmienić szampony na ziołowe i ograniczyć zabiegi chemiczne na włosach (farbowanie, trwała ondulacja).

Ze względu na proces wzrostu włosów suplement diety powinien być stosowany przez okres 3 miesięcy. Wtedy wszystkie cebulki zostaną właściwie odbudowane. Podwójna formuła biotyny i kolagenu okazała się najlepszym sposobem na regenerację zniszczonych włosów i paznokci.