Jak dobrze wyglądać w koszuli damskiej?

koszula damska w paski

Większość kobiet bardzo dobrze wie, że krój stroju powinien zależeć od sylwetki, a moda schodzi na dalszy plan. Gwarancją nienagannego wyglądu jest odpowiedni dobór kolorów oraz ich zestawienie. Każda praca czy okazja wymaga od kobiety innego ubioru, ale koszule damskie stanowią wyjątek, ponieważ pasują praktycznie do wszystkiego. Wówczas w grę wchodzi krój, kolor czy jakieś dodatki, ale podstawa się nie zmienia.

Korzystny ubiór

Mieszanie ze sobą wielu barw w jednej stylizacji, może okazać się fatalne w skutkach. Klasyczne koszule damskie pasują do każdego innego koloru, ale tylko wtedy, kiedy są jednobarwne bez żadnego fikuśnego wzornictwa. Najlepiej postawić na maksymalnie trzy kolory, co nie będzie rozpraszać uwagi, ani też ujmować powagi. Można natomiast pokusić się o silne kontrasty czy też stopniowanie kolorów.
Jednolite koszule damskie Yups sygnalizują pewność siebie kobiety i chronią przed chaosem całą stylizację. Z kolei krojem można manipulować sylwetką oraz swoim wizerunkiem. Każdy typ figury wymaga noszenia innego kroju, aby móc wyeksponować to co piękne i zakryć to, z czego nie jest się szczególnie dumnym. Na szczęście istnieje czarna koszula, która może optycznie wyszczuplić każdego.