Wieczór panieński – impreza życia

Wibrator dla parWieczór panieński wedle starodawnej tradycji poprzedzał dzień ślubu. Przyszła panna młoda żegnała się w tym dniu z wszelkimi przyjemnościami, które dozwolone były dla niezamężnych kobiet, a niemile widziane po ślubie. Było to również pożegnanie z cnotą, którą w noc poślubną dziewczyna wychodząca za mąż oddawała swojemu mężowi. Dziś już nieco inne jest przesłanie towarzyszące wieczorowi panieńskiemu, ale wciąż organizowane są tego typu zabawy. Praktycznie każda kobieta wychodząca za mąż organizuje taką imprezę, lub jej koleżanki robią dla niej niespodziankę.

Wieczór panieński zwykle jest organizowany przez przyjaciółki przyszłej panny młodej. Przygotowują one liczne atrakcje, a przede wszystkim przynoszą prezenty. Mogą to być erotyczne zabawki typu wibrator dla par, ale również seksowna bielizna czy śmieszny gadżet. Imprezy tego typu zwykle rozpoczynają się domówką, a kończą w lokalu, gdzie do białego rana dziewczyny świętują ostatni dzień wolności. Na wieczorze panieńskim nie brakuje sytuacji z mocnym podtekstem erotycznym. Często zapraszany jest striptizer, który uświetnia swoim występem imprezę.

Więcej inspiracji na wieczór panieński: Prezenty i gadżety na wieczór panieński (Sexshop112.pl)

Wychodząca za mąż dziewczyna otrzymuje na pamiątkę śmieszne, a często erotyczne gadżety od swoich przyjaciółek. Wibrator dla par, seksowny fartuszek czy wałek z wymownym hasłem to popularne prezenty, których przyszła mężatka powinna się spodziewać.