Feromony dla mężczyzn – mit czy prawda?

pheromaxPowszechnie nazywane są płynną pewnością siebie zawartą w malutkim opakowaniu. Osoby stosujące je stają się bardziej odważne, a we własnym przekonaniu – są atrakcyjniejsze, jak również zwracają uwagę osób płci przeciwnej.
Feromony dla mężczyzn, bowiem o nich właśnie mowa, niezwykle oddziaływają na ludzką podświadomość. Pheromax jest oparty o trzy silnie działające składniki – Androstenon, Androstenol oraz Androstadienon i sprzedawany w małych flakonikach z atomizerem. Jest kilka typów feromonów, które powinno się zakupić zależnie od preferencji osoby stosującej je. Każdy zakup feromonów posiada dwanaście miesięcy gwarancji, dzięki czemu można je zareklamować, bądź też zwrócić na określonych przez producenta warunkach. Środek został również przetestowany klinicznie oraz oceniony przez klientów przed dopuszczeniem do obrotu rynkowego.
Pheromax jest dostępny w sklepach o zapachu naturalnym, w związku z czym wielu osobom kojarzy się on z zapachem potu. Z tego też powodu po użyciu feromonów, można zastosować również perfumy, które zabiją nieprzyjemny zapach, a ponadto – nie zakłócą działania środka.
Wiele osób zgodnie przyznało, że po zastosowaniu Pheromaxu stały się bardziej pewniejsze i odważniejsze – zwłaszcza w kontaktach z płcią przeciwną.