Loreal Infallible – podkład do zadań specjalnych

Podkład to jeden z najczęściej stosowanych kosmetyków do makijażu. Ożywia cerę, wyrównuje jej koloryt i maskuje wszelkie niedoskonałości. Dzięki użyciu podkładu twarz wygląda młodziej i promienniej. Loreal Infallible to linia dwóch podkładów- trwałego i matującego. Każdy z nich gwarantuje doskonały efekt makijażu oraz efekt pielęgnujący.

Matujący podkład Loreal Infallible z formułą z perlitem- naturalnym minerałem wulkanicznym i polimerami skutecznie matuje skórę tłustą i mieszaną. Reguluje wydzielanie sebum i hamuje powstawanie zaskórników. Duża zawartość pigmentów zapewnia skuteczne krycie wszelkich niedoskonałości.

Trwale kryjący podkład Infallible cechuje niezwykle bogata formuła nawilżająca i odżywiająca skórę. Niewątpliwie najskuteczniej pielęgnującym składnikiem podkładu Loreal Infallible jest kwas hialuronowy, o wybitnych właściwościach nawilżających. Gwarantuje on zatrzymanie wody w głębokich warstwach skóry, przywracając jej elastyczność, blask i zdrowy koloryt. Podkład bardzo łatwo integruje się ze skórą a łatwa aplikacja zapewnia brak nieestetycznych smug.

Regularne stosowanie podkładu Loreal Infallible nie powoduje podrażnień, wysuszenia skóry czy zapchania porów, co więcej- sprzyja nawilżeniu i odżywieniu skóry.