Oryginalne pomysły na podziękowania ślubne dla rodziców

Ślub to bardzo ważny moment w naszym życiu. Nic więc dziwnego, że chcemy, by uczestniczyli w nim nasi najbliżsi. Takimi osobami są między innymi nasi rodzice. Dlatego też na weselu nie może zabraknąć momentu, w którym składamy na ręce naszych rodziców podziękowania ślubne. Najczęściej mówimy kilka ciepłych słów oraz wręczamy upominek. Jaki to może być prezent?

Ozdobne poduszki

Ciekawym pomysłem na prezent dla rodziców są specjalne poduszki na których możemy nadrukować życzenia dla mamy i taty, rzeczy za które jesteśmy im wdzięczni lub ich własne zdjęcia. Wszystko zależy od naszej pomysłowości.

Komplet ręczników

Kolejnym takim upominkiem, na którym wyszyć możemy dowolną treść, a nawet aplikację lub symbol są pięknie zapakowane ręczniki. Najlepiej jeśli złożymy je dodatkowo w jakąś ciekawą formę lub ozdobimy, na przykład kwiatami. Ręczniki będą piękną, a jednocześnie pożyteczną pamiątką.

Specjalna książka z podziękowaniami

Możemy także przygotować dla naszych rodziców specjalne księgi z podziękowaniami. Możemy zawrzeć w nich wiersze na cześć rodziców, piękne cytaty o macierzyństwie oraz zdjęcia. Wzruszającym motywem są zdjęcia z dzieciństwa lub wspomnienia z naszych najmłodszych lat.