Maybelline Affinitone – podkład na każdą kieszeń

Podkład Maybelline Affinitone to produkt cieszący się ogromną popularnością. Dostępny jest niemal w każdej drogerii w wielu odcieniach, a jednocześnie można go nabyć w bardzo niskiej cenie.

Sekret popularności
Podkład Maybelline Affinitone ceniony jest przede wszystkim za konsystencję i dobre krycie przy jednoczesnym zachowaniu lekkości. Zastosowany pigment doskonale wpasowuje się w strukturę skóry, dzięki czemu wygląda ona świeżo i naturalnie. Dodatkowo został wzbogacony w witaminę E, która nadaje skórze lekkości i sprawia, że wygląda ona zdrowo i świeżo.

Produkt do cery mieszanej i tłustej
Większość nastolatek ma problem z przetłuszczającą się cerą, a jednocześnie drogie kosmetyki znajdują się poza ich zasięgiem. Podkłady Maybelline Affinitone nie obciąża porów, łagodnie stapia się ze skórą, nawilża ją, a jednocześnie dobrze kryje wszystkie niedoskonałości. Przy jego użyciu można zamaskować wszelkie zaczerwienienia, a jednocześnie aplikacja jest niezwykle prosta – nie potrzeba specjalnych akcesoriów do nakładania makijażu, by podkład prezentował się naturalnie. Dodatkowo można go kupić w naprawdę niskiej cenie, dlatego szczególnie dla młodych dziewczyn będzie to odpowiedni kosmetyk.