Pierwsza polska marka produkująca kosmetyki mineralne

Kosmetyki to najlepszy przyjaciel każdej kobiety. Nie ma na świecie dziewczyny, która nie uwielbiałaby się malować lub w ogóle nie używała produktów kolorowych jak pudry, róże, fluidy czy cienie do powiek. Warto zadbać o wysoką jakość produktów, które każdego dnia nakładamy na twarz.

Annabelle Minerals – doskonałej jakości kosmetyki mineralne

Annabelle Minerals to pierwsza polska marka, która produkuje kosmetyki mineralne, w tym podkłady – https://cosibella.pl/product-pol-149-Annabelle-Minerals-Podklad-Mineralny-Natural.html, charakteryzujące się zawartością naturalnych składników takich jak mika, tlenek cynku, dwutlenek tytanu lub tlenek żelaza. Ponadto produkty mineralne doskonale pielęgnują cerę nadając jej piękny i promienny wygląd. Idealnie również nadają się dla alergików oraz dla pań, które posiadają bardzo delikatną i wrażliwą cerę.

Ogromny wybór naturalnych kosmetyków

Oferta firmy jest naprawdę ogromna dzięki czemu każda, nawet najbardziej wymagająca klientka z pewnością znajdzie tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Annabelle Minerals oferują 22 odcienie fluidów w trzech, różnorodnych formułach: kryjącej, rozświetlającej oraz matującej. Ponadto ogromna ilość cieni do powiek oraz piękne odcienie róży zgodne z najnowszymi trendami sprawią, że skompletowanie kosmetyków zarówno do makijażu codziennego jak i wieczorowego nie stanowi najmniejszego problemu.