Lekki podkład, skuteczne działanie

Double Wear to sztandarowa propozycja marki Estee Lauder. Jest on idealny na większe wyjścia, jest wodoodporny i posiada przedłużoną formułę. Kolejnym genialnym produktem tej marki jest podkład Estee Lauder Double Wear Light, który ma lekką, kremową konsystencję. Idealnie nadaje się na cieplejsze dni, kiedy chcemy, aby nasz makijaż nie był tak ciężki, ale chcemy żeby był długotrwały.

Lekka formuła
Podkład zapewnia mniejsze krycie, niż jego starszy brat, ale można spokojnie budować sobie większe krycie. Podkład sprawdzi się idealnie w przypadku codziennego makeupu, gdy chcemy wyglądać świeżo i promiennie. Podkład występuje w 6 odcieniach, więc każda kobieta jest w stanie wybrać coś dla siebie. Produkt jest stworzony dla każdego rodzaju cery. Łatwo się aplikuje i szybko dostosowuje się do naturalnego odcienia skóry. Optycznie niweluje zmęczenie, wypełnia drobne zmarszczki.  

Ideał dla wielu?
Dla każdego podkład idealny będzie miał inne cechy i wartości. Niektórzy wolą mat, niektórzy wolą nawilżającą formułę, a inni lubią mocne krycie, aby zatuszować swoje niedoskonałości. Estee Lauder Double Wear dla wielu kobiet jest ideałem, ponieważ łączy w sobie wszystkie te cechy!