Kobieto zadbaj o swojego mężczyznę, zanim zrobi to inna

Dbanie o zarost i owłosienie męskie przez wiele lat uważane było za przeciwdziałanie tradycyjnemu, męskiemu wzorcowi. Zmiany geopolityczne sprawiły jednak, że pielęgnacja męskiego ciała nie opiera się już jedynie na wodzie i szarym mydle.

Uppercut Deluxe to marka pochodząca z australijskiej Tasmanii. Połączenie fascynacji fryzjerstwem, surfingiem oraz pasją do deskorolki sprawiło, że dwa najlepsi przyjaciele stworzyli przedsiębiorstwo produkujące najwyższej jakości produkty barberskie.

Dbałość o męski zarost to jeden z głównych celów Uppercut. Szeroka gama specyfików służących zarówno do pielęgnacji zarostu i ciała sprawia, że higiena osobista mężczyzn wchodzi na o wiele wyższy poziom, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat temu.

Mydło w kostce przeznaczone do oczyszczania ciała i twarzy to ukłon w stronę tradycyjnego modelu mężczyzny. Jego składniki to bomba składników odżywczych dla zmęczonej i narażonej na szkodliwe czynniki skóry. Program pielęgnacyjny firmy Uppercut obejmuje ponadto szeroko pojętą pielęgnację zarostu. Woski, pomady i balsamy przeznaczone do męskiej brody nie tylko ją odżywiają, ale również umożliwiają najbardziej fantazyjne ułożenie.

Australijska marka to także wysokiej jakości akcesoria higieniczne takie jak szczoteczki do zębów, grzebienie i ręczniki.