Zrelaksuj się jesienią

Zdrowy wygląd skóry to coś do czego dąży każda kobieta. Wiotka, pełna przebarwień i zrogowaciałego naskórka skóra nie jest pożądana przez żądną przedstawicielkę płci żeńskiej. Jesienna i zimowa pora sprzyjają rozpieszczaniu ciała i zmysłów, dlatego warto w tym okresie skorzystać z peelingu kawitacyjnego.

zabieg peelingu

KAWITACYJNE OCZYSZCZENIE SKÓRY

Zjawisko fizyczne polegające na szybkim przejściu fazy ciekłej w gazową określamy mianem kawitacji. Powstające, a następnie pękające pęcherzyki powodują rozpad i usunięcie komórek warstwy rogowej naskórka.

Oczyszczenie skóry pod wpływem promieniowania ultrafioletowego jest metodą bardzo skuteczną. Efekty zabiegu widać od razu, ponieważ skóra jest wyraźnie bardziej napięta i oczyszczona. Usunięcie martwych komórek pobudza krążenie limfy i krwi, w związku z czym tkanki miękkie danej okolicy stają się bardziej odżywione.

PEELING KAWITACYJNY- WSKAZANIA I PRZECIWWSKAZANIA

Kawitacyjny peeling wskazany jest do każdego rodzaju skóry. Ilość zabiegów, a także ich nasilenie warto ustalić z kosmetologiem zajmującym się wykonaniem kawitacji. Na zabieg najlepiej zgłosić się w okresie od września do kwietnia, gdyż osłabione promieniowanie słoneczne nie spowoduje uszkodzeń oczyszczonej skóry.

Panie będące w ciąży, a także skarżące się na osteoporozę, zaburzenia krążenia i choroby tarczycy powinny z zabiegu zrezygnować do czasu rozwiązania ciąży lub ustąpienia dolegliwości.