Na wesele serdecznie zapraszamy

Wręczanie zaproszeń to jeden z ważniejszych elementów przedślubnych przygotowań. Zaproszenie najbliższych naszemu sercu osób na wspólne przeżywanie zawieranej przez nas przysięgi małżeńskiej powinno jednak mieć zapewnioną odpowiednią, zgodną z chwilą oprawę. Najlepsze wino, a także pięciogwiazdkowy hotel nie zapadną jednak naszym gościom w pamięci, gdy obdarujemy ich fatalnej jakości zaproszeniami.

foto zaproszenie ślubne - młoda para

Wykonane z wysokiej próby papieru zaproszenie to element przygotowań, na którym nie należy oszczędzać. Koszt 3- 4 zł za pojedyncze zaproszenie powinien być normą. Ręcznie wykonane kartki to najlepsze co możemy podarować naszym gościom. Widoczne nawet w najmniejszym calu wykonanie zawierające serce sprawi, że zaproszone osoby będą wspominały nasze wesele przez wiele długich lat.

Idealną propozycją dla osób nie bojących się wyzwań są zaproszenia ślubne ze zdjęciem – obejrzyj przykładowe. Podczas ich tworzenia wykorzystać możemy zarówno zdjęcie z sesji narzeczeńskiej, jak i dowolnie przez nas wybrany fotos. Miłość bijąca z umieszczonej na zaproszeniu fotografii to świetny jej ozdobnik. Aktualne zdobycze grafiki użytkowej dają ponadto możliwość stworzenia przez Parę Młodą nietypowych kompozycji zawierających nie jedno, a kilka wcześniej wybranych zdjęć.