Sposób na piękne paznokcie u nóg

Pedicure hybrydowy to zabieg bardzo popularny wśród pań pragnących, aby ich stopy zawsze wyglądały nieskazitelnie. Zadbane stopy i pięknie pomalowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety, szczególnie latem, gdy można pochwalić się swoimi ładnymi stopami.

Zalety pedicure’u hybrydowego

Najważniejszą zaletą zastosowania lakieru hybrydowego jest jego niezwykła trwałość i wytrzymałość. Lakier ten jest połączeniem zwykłego lakieru z żelem, który należy utwardzić w lampie UV bądź LED. Dodatkową zaletą jest szeroka gama kolorów i dodatków do paznokci, które zapewniają liczni producenci. Kobiety kochające różne kolory i świecące dodatki z pewnością będą oczarowane dużym wyborem.

kobieta w trakcie wykonywania pedicure hybrydowego

Usunięcie lakieru hybrydowego

Pedicure’u hybrydowego nie można zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci. Absolutnie nie wolno go z paznokci zrywać, ponieważ może to poważnie uszkodzić płytkę paznokcia i doprowadzić do jego chorób. W salonie kosmetycznym można liczyć na specjalistyczną pomoc w zdjęciu lakieru. Profesjonalna frezarka i specjalny płyn na bazie acetonu prawidłowo usuną pozostałości lakieru.

Odpowiednie opracowanie paznokci zapewni nie tylko ich przepiękny wygląd, ale również pozwoli zachować zdrowe paznokcie. Warto oddać się w ręce doświadczonej pedicurzystki, która zatroszczy się o wygląd i zdrowie paznokci.

Na zdjęciu powyżej: zabieg pedicure hybrydowego z EasyWaxing