Bodymax, czyli wzmocnij swój organizm

Bodymax to ostatnio bardzo popularny suplement diety. Na pewno każdy doświadczył kiedyś osłabienia organizmu. Mamy wtedy mniej siły i nic nam się nie chce. Stres czy zła dieta, nie wpływają dobrze na nasz organizm. Istnieje jednak rozwiązanie, jakim jest preparat Bodymax. Działa on, zmniejszając zmęczenie, dodając energii, a także wzmacniając organizm. Jest to nam szczególnie potrzebne po zimie.

Skład suplementu

Preparat ten zawiera w składzie unikalny wyciąg z żeń-szenia. Istnieją niezależne badania kliniczne, które potwierdzają, jego skuteczność. Jego obecność wzmacnia działanie kompleksu witamin oraz minerałów Okazuje się, że stosowanie wspomnianego suplementu jest skuteczniejsze od przyjmowania samych witamin.

Żeń-szeń

To roślina, znana od wielu lat. Jego nazwa wywodzi się od chińskich słów „żeń” i „szeń”, które oznaczają „człowiek korzeń”. Zastosowań żeń-szenia jest wiele. Szczególnie zalecany jest, gdy występuje osłabienie organizmu. Także podczas wyczerpania psychicznego oraz fizycznego. Roślina ta pomaga radzić sobie ze stresem.

W jakim wieku przyjmować preparat i o jakiej porze?

Preparat jest zalecany osobom dorosłym, po 18 roku życia. Najlepiej przyjmować rano, podczas posiłku. Ważne jest jednak, aby przyjmować go regularnie. Nie należy jednak stosować go na wieczór, gdyż może wystąpić problem z zasypianiem. Najlepsze efekty zauważymy po 3 miesięcznym stosowaniu. Suplementy te znajdziemy w aptekach, dostępne są one w dużych opakowaniach o pojemności 100/120/200 tabletek.