Alfaparf 11.11

Farba super rozjaśniająca alfaparf 11.11

Wiele kobiet marzy o pięknych, jasnych włosach bez żółtych odrostów czy miedzianej poświaty. W warunkach domowych jest to niestety bardzo trudne do osiągnięcia. Zwykłe farby drogeryjne zazwyczaj są za słabe i choć teoretycznie powinny rozjaśnić włosy o 3 do 4 tonów to nie są w stanie sprostać temu zadaniu.

Inaczej sprawa wygląda z farbami profesjonalnymi. Niestety problem z nimi polega na tym, że nie zawsze są wygodne w użyciu. Farba alfaparf 11.11 Gobli, nie tylko jest wygodna- wystarczy dodać do niej jakikolwiek rozjaśniacz- ale też niezwykle skuteczna. Pięknie rozjaśnia włos, ale co najważniejsze nie do koloru żółtego. Nawet bardzo ciemne włosy, potraktowane alfaparfem zostaną rozjaśnione do chłodnego odcienia.

 

Rozjaśniacze

Farbę alfaparf 11.11 użyć można z dowolnym rozjaśniaczem dostępnym na rynku. Może być on na wodzie 3% procentowej jeśli chcemy użyć jej na długości włosów aby nadać im pożądany kolor. Podstawowym wyborem z pewnością będzie woda 6%, świetna do włosów jasnych i jasno brązowych. 9% roztwór odpowiedni będzie do rozjaśnienia odrostów i włosów brązowych. Pomimo tego, że efekt nie będzie, aż tak jasny jak na próbniku- nie ma obaw, że na głowie pojawi się żółtko. Dla osób znających się na rozjaśnianiu i o bardzo zdrowych i mocnych włosach pozostaje opcja z utleniaczem 12%. Trzeba jednak bardzo uważać i na bieżąco sprawdzać stan włosów aby ich nie zniszczyć.