Dlaczego zaproszenia ślubne bordowe są tak modne

Obecnie jeden z najczęściej wybieranych kolorów, jeśli chodzi o zaproszenia ślubne to bordowy. Bardzo wiele młodych par wybiera ten motyw jako przewodni nie tylko na zaproszeniach, ale także na bilecikach, które ustawiamy na stole czy obrusach. Bardzo często się zdarza, że pary, które ofiarowują gościom zaproszenia z bordowymi kokardami to w sali mają taki sam wystrój i to samo tyczy się np. motywu kwiatowego w sali i na zaproszeniach.

Dlaczego pary wybierają właśnie kolor bordowy

Przede wszystkim kolor bordowy jest bardzo modny i wygląda elegancko i klasycznie. Najmodniejsza w latach obecnych jest właśnie klasyka i nie lubimy specjalnie udziwnień i tego typu rzeczy. Wolimy, żeby w tak ważnym dniu nie narazić się na śmieszność i porażkę, dlatego wybieramy bezpieczne rozwiązania, a kolor bordowy bez wątpienia taki właśnie jest. Nic dziwnego, że najczęściej wykupowanych wzorów zaproszeń to kolor bordowy. Chcemy, aby w naszym dniu wszystko było tak dobrane, ze z miejsca będziemy mieć wrażenie, że trafiliśmy na bardzo ważną i podniosłą uroczystość dla gospodarzy.

Postawienie na elegancję i zaproszenia ślubne bordowe jak od z-milosci to bardzo bezpieczne i trafne posunięcie. Możemy mieć dzięki temu pewność, że goście docenią nasz wysiłek i sami tak nasz dzień będą traktować.

Kolor bordowy jako motyw przewodni ślubu jest więc wyborem idealnym i zdecydowanie warto na niego postawić. Dzięki temu zdecydowanie będziemy mogli liczyć na cudowne zdjęcia, a i na filach taka dekoracja sali będzie prezentować się pięknie.