Laminacja rzęs – co warto wiedzieć o zabiegu?

Długie, ciemne i mocne rzęsy są marzeniem wielu kobiet. To dzięki nim spojrzenie staje się zmysłowe i wyraziste. Niestety tylko nieliczne panie mogą zrezygnować z maskary, czy też zabiegów wykonywanych w salonie kosmetycznym. Plusem jest fakt, że w dzisiejszych czasach istnieje wiele skutecznych sposobów na to, aby w naturalny sposób wzmocnić i uwydatnić oprawę oczu. Dużym zainteresowaniem cieszy się laminowanie rzęs w Warszawie.

Przebieg zabiegu

Zabieg laminacji nie zapewni nam diametralnej zmiany wyglądu. Docenią to panie, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą przesadnie ingerować w swój wygląd zewnętrzny. Efekt końcowy będzie bardzo naturalny. Z pewnością wiele osób nie zorientuje się, że korzystamy z profesjonalnych usług.

Najlepsze rezultaty laminowania rzęs w Warszawie uzyskamy po wcześniejszym wykonaniu liftingu. Polega on na podkręceniu włosów poprzez nawijanie je na niewielkie silikonowe wałeczki. Laminacja polega na nałożeniu odżywki – zwykle jest to olejek kreatynowy. To prawdziwa bomba składników wzmacniających strukturę rzęs.

Efekty laminacji

Podstawowym efektem zabiegu laminacji jest dogłębne nawilżenie, a zarazem wzmocnienie rzęs. Będą one zmysłowo podkręcone, dzięki czemu nie będziemy potrzebować już zalotki. Zadowoli to kobiety, które mają problem z prostymi rzęsami, których nie da się wystylizować w warunkach domowych.

Dodatkowym atutem jest wyraźne pogrubienie włosków. Oczywiście możemy je bez obaw malować tuszem. Po użyciu maskary zauważymy kolosalną zmianę.