Przygotuj się do lata

Lato zbliża się wielkimi krokami, tym samym warto już teraz pomyśleć o przygotowaniu swojego ciała do tego najbardziej oczekiwanego przez wielu Polaków sezonu. Panie chętnie zapisują się na zabiegi kosmetyczne, które mają sprawić, że czują się piękne i zadbane. Jednym z takich zabiegów wartych uwagi jest depilacja. Co warto o niej wiedzieć? Zapraszam poniżej.

Depilacja woskiem – szybki sposób na pozbycie się zbędnych włosków

Depilacja woskiem to hit wśród wielu kobiet na całym świecie. Również w Polsce, panie chętnie korzystają z tej metody, która szybko i skutecznie pozwala pozbyć się owłosienia nawet do czterech tygodni. Specjalnie przygotowany, podgrzany wosk usuwa włoski z takich miejsc jak nogi, pachy, okolice intymne czy też z twarzy (wąsik, bródka). Zabieg ten jest nie wymaga specjalnego przygotowania. 

Depilacja lycon w stolicy

Depilacja lycon w Warszawie cieszy się ogromnym powodzeniem, gdyż w dziedzinie depilacji woskiem jest to obecnie nowość, która już zyskała wiele fanek (i fanów). Lycon to specjalny, naturalny wosk (wywodzący się z Australii), który stworzony jest wyłącznie na bazie naturalnych składników, takich jak choćby: żywica, olejki czy pszczeli wosk. Ogromną zaletą zastosowania tej formy depilacji (i tego właśnie wosku) jest fakt, iż zabieg ten jest całkowicie bezbolesny. Skóra po depilacji lycon jest gładka, miękka i nie występują na niej żadne podrażnienia, dlatego też ta forma polecana jest w miejscach, które często w okresie letnim są odsłonięte jak np. nogi czy okolice bikini.