Kosmetyki Revlon Colorstay w imię kobiecych potrzeb

Wszystkie kosmetyki Revlon cechuje wysoka jakość wykonania i doskonały efekt w makijażu, jednak na szczególnie wyróżnienie zasługuje linia podkładów tej firmy.

Do cery tłustej i mieszanej

Dzięki specjalnej formule, Revlon Colorstay sprawdza się świetnie w codziennym makijażu tłustej cery. Skóra, która ma skłonność do przetłuszczania się, prowadzi znaczną nadprodukcję sebum. To powoduje, że znacznie ciężej jest dobrać podkład do takiej cery niż jakiejkolwiek innej.

Kosmetyki z serii Colorstay marki Revlon zapewniają niezwykle lekką formułę, która sprawdza się nawet przy dużej skłonności do przetłuszczania się skóry. Dzięki temu twarz wygląda zawsze świeżo, bez nieestetycznego świecenia. Kolor jest idealnie wyrównany, a dzięki szerokiemu wyborowi odcieni, możliwe jest dopasowanie podkładu do każdego koloru skóry.

Lekki filtr na lato

Dzięki dodatkowi filtra słonecznego SPF 15, kosmetyk może być stosowany również latem. Podkład nie zatyka porów, co jest szczególnie częstym problemem przy skórze przetłuszczającej się. Dzięki temu, stosowanie kosmetyku marki Revlon nie powoduje niedoskonałości nawet przy cerze, która ma do tego duże skłonności.

Dodatek witamin sprawia, że jest on odżywczy i zapewnia świetne nawilżenie skórze. Nie szkodzi jej nawet stosowany codziennie.

Gdzie kupić?

Wiele sklepów ma w swojej ofercie kosmetyki marki Revlon – https://lavandin.pl/firm-pol-1523738832-Revlon.html. Warto zwrócić uwagę na datę ich produkcji, aby podkład wystarczył na jak najdłużej. To sprawi, że uda się wykorzystać cały podkład przed upływem terminu jego ważności.

Oferujący kosmetyki Revlon sklep zazwyczaj posiada szeroką ofertę kolorów, umożliwiającą dobór odpowiedniego dla skóry odcienia. To idealny produkt do cery tłustej, który nie powoduje niedoskonałości, świetnie matuje cerę, a przy tym chroni ją przed szkodliwym wpływem słońca (zwłaszcza w okresie letnim).