Olaplex zestaw – produkty do salonu fryzjerskiego a produkty do domu

Seria Olaplex, z opatentowanym składnikiem aktywnym o tej samej nazwie, to produkty zarówno do salonu fryzjerskiego, jak i do używania w domowym zaciszu. Czym się różnią? Co się składa na Olaplex zestaw do domu, a co będzie przydatne przy zabiegach?

W salonie: Olaplex No. 1 i No. 2


Kosmetyk Olaplex No. 1 Bond Multiplier to aktywator dodawany przez stylistów do farby bądź do rozjaśniacza. Ma on zmniejszyć stopień, w jakim włosy zostaną przez farbę zniszczone i odbudowywać zerwane wiązania włosów.

Olaplex No. 2 Bond Perfector aplikuje się już jako kuracja. Klient salonu będzie siedział z nią na myjce przez około 10 – 15 minut. Stosuje się go przed szamponem i odżywkami.

Oczywiście jeśli ktoś farbuje włosy w domu i nie chodzi do fryzjera, również może używać tego zestawu w domu. Jeśli ktoś woli jednak, gdy włosy farbuje im profesjonalista, a dużo jest takich osób, to postawi pewnie na produkty do domu.

W domu: Olaplex No. 3, No. 4, No. 5, No. 6, No. 7


Olaplex No. 3 Hair Perfector ma przedłużyć działanie produktów, które, podczas zabiegu, zastosował na nas fryzjer. Produkt ten nakłada się jako maskę, raz na tydzień. No. 4 Bond Maintenance Shampoo i No. 5 Bond Maintenance Conditioner to szampon i odżywka, czyli produkty obowiązkowe w pielęgnacji włosów każdego. https://sklep.bellita.waw.pl/olaplex-no3-4-5-6-7-odzywka-szampon-kosmetyki

Olaplex No. 6 Bond Smoother to krem do stylizacji, którego nie należy spłukiwać. No. 7, Bonding Oil, to olejek, który silnie nawilża. Stosować go można zarówno na całą długość włosów, jak i tylko na zniszczone końcówki.