Dwa w jednym, czyli żel i akryl jako flexy gel elisium

Na rynku kosmetycznym ciągle pojawiają się jakieś nowości. Stylizacja paznokci obfituje w różne nowinki, które zachęcają do ich przetestowania. Kobiety uwielbiają eksperymentować podczas stylizacji swoich paznokci, więc bardzo chętnie z różnych nowości korzystają (szczególnie jeśli coś ma ułatwić im życie). Jedną z takich nowości jest między innymi akrylożel.

Produkt dwa w jednym

Akrylożel to produkt, który łączy w sobie dwie techniki stylizacji paznokci: akrylową i żelową. Flexy gel elisium zestaw jest szybki w aplikacji, dzięki swojej gęstej konsystencji i można go utwardzać pod zwykłą lampą UV. Akryl jest znany przede wszystkim z ogromnej trwałości. Żel natomiast jest bardzo plastyczny, łatwo nim budować paznokieć, co jest ważne szczególne dla osób niedoświadczonych. Flexy gel elisium łączy te dwie techniki w jeden produkt, który ma za zadanie wymodelować i przedłużyć paznokcie oraz uzupełnić odrost.

Wygoda na pierwszym miejscu

Akrylożel zyskał popularność przede wszystkim dlatego, że jest to produkt wygodniejszy w stosowaniu od akrylu, który trzeba mieszać z monomerem i martwić się o odpowiednie proporcje. W przeciwieństwie do innych produktów ten jest bardzo gęsty, więc nie spływa na skórki. Produkt ten można aplikować za pomocą formy lub szablonu. Nie zastyga on szybko, więc można na spokojnie z nim pracować, a poprawki nie stanowią żadnego problemu. Podczas utwardzania w lampie nie ma nieznośnego zapachu, który powstaje po nałożeniu monomeru. Pamiętać należy, że akrylożel nie zostanie usunięty acetonem – konieczne będzie w tym przypadku użycie frezarki.