Profesjonalne kosmetyki Kemon do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów

Kemon kosmetyki są innowacyjne i nowatorskie. Tworzone we Włoszech od sześćdziesięciu lat bardzo zręcznie łączą zdobycze naukowe z naturą. Doskonale wpisują się w ekologiczny trend i odwrót od sztucznych składników. Te profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy cieszą się niezmienną popularnością. 

Produkty Kemon przeznaczone do profesjonalnego użytku sprostają potrzebom najbardziej wymagających fryzjerów i stylistów. Z powodzeniem można je też stosować w zaciszu własnej łazienki. 

Kemon oferuje produkty do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji. To pełna i wyczerpująca oferta wyrobów zawierających głównie składniki naturalne.

Wyroby do koloryzacji włosów są skuteczne i równocześnie delikatne dla włosów i skóry głowy. Linia  Yo  Color bazuje na mieszankach jogurtu z certyfikowanymi składnikami organicznymi. Lunex to kompletny system do rozjaśniania włosów. Gwarantuje natychmiastowe i wręcz nieograniczone efekty blond. Linia Uni color ma bardzo zróżnicowane zastosowania. Wspomaga koloryzację, gwarantuje podtrzymanie efektu, usuwa pozostałości farby oraz chroni skórę przed zabrudzeniem.

Stylista też znajdzie coś dla siebie. HairManya to produkty do niczym nieskrępowanej stylizacji maksymalnej a AND to kosmetyki nieodzowne do tworzenia fryzur klasycznych.

Na końcu coś do pielęgnacji, czyli kosmetyki Kemon dla zdrowych i pięknych włosów. To siła naturalnych składników zamknięta w biodegradowalnych opakowaniach. Linia LIDING pomaga w skutecznej codziennej pielęgnacji włosów, skóry głowy oraz ciała. W jej skład wchodzi nieoceniona opatentowana mieszanka Velian complex. Połączenie dziewanny, lnu kocanki i rumianu.

Actyva  to z kolei profesjonalne produkty do włosów, skóry głowy i ciała. Znajdziemy tu odżywki  z linii „nutrizone”, czy produkty do włosów niesfornych „disciplina”  oraz wiele innych.