Jaki zestaw do hybryd wybrać?

Manicure hybrydowy ma sporo fanek. Wiele kobiet powierza wykonanie go profesjonalistkom, jednak coraz popularniejsze staje się robienie hybryd w domu. Przy odrobinie chęci niemal każda kobieta jest w stanie w krótkim czasie opanować odpowiednią technikę. W tym celu przydadzą się dobre narzędzia. Jaki zestaw do hybryd warto wybrać na początek?

Co jest potrzebne do wykonania hybryd?

Oczywiście podstawą są umiejętności manualne. Jeśli chodzi o akcesoria, potrzebne są: pilnik, primer, cleaner, baza, lakiery – hybrydowy i nawierzchniowy – lampa UV lub LED i kilka innych. Pierwszy zestaw do hybryd neonail powinien zawierać wszystkie te akcesoria, a poszczególne elementy muszą być dobre jakościowo. Zakup zestawu jest bardziej opłacalny niż kupowanie pojedynczych przedmiotów – bardzo często można znaleźć oferty w atrakcyjnych cenach.

Na co zwrócić uwagę wybierając zestaw do hybryd?

zestaw do hybryd
  • skład zestawu – należy sprawdzić, czy zawiera wszystkie niezbędne elementy, by nie musieć niczego dokupować,
  • marka – znane marki produkują dobre jakościowo zestawy do hybryd, które często są również polecane przez kosmetyczki,
  • kolory lakierów – warto sprawdzić, czy zestaw zawiera lakiery w kolorach wpasowujących się w gust danej osoby,
  • moc lampy – w zestawach można znaleźć lampy o różnej mocy; do użytku domowego wystarczą te o mocy 9W lub 24W.

Podsumowanie

Wykonanie pięknego manicure w domu wymaga wprawy. W opanowaniu techniki pomogą odpowiednie narzędzia i akcesoria, które wchodzą w skład zestawów do hybryd. Nawet początkujące osoby szybko nauczą się robić manicure wyglądający jak ten z salonu.