Podkład o podwójnym działaniu – Golden Rose Total Cover

Fluid do twarzy powinien być jednocześnie dobrym środkiem kryjącym i pielęgnującym skórę. Właśnie takimi cechami wyróżnia się podkład i korektor 2 w 1 Total Cover. Jak działa?

Podwójna broń na niedoskonałości skóry

Podkład i korektor 2 w 1 Golden Rose Total Cover jest skutecznym kosmetykiem maskującym wypryski, podrażnienia, przebarwienia i inne niedoskonałości. Jego działanie opiera się na połączeniu zalet podkładu kryjącego oraz korektora, dzięki czemu wzmacnia się efekt nieskazitelnej skóry. Produkt można również stosować na dwa sposoby:

– jako klasyczny podkład do twarzy,
– jako korektor.

Dzięki temu w kosmetyczce posiada się jeden preparat, który można wykorzystać w dowolny sposób. Jest to spora zaleta szczególnie podczas wyjazdów, kiedy to nie warto zabierać ze sobą zbyt wielu kosmetyków.

Dla jakiego typu cery przeznaczony jest podkład i korektor 2 w 1 Golden Rose Total Cover?

Podkład Total Cover (zobacz ten: https://glamiss.pl/podklady/golden-rose-total-cover-podklad-korektor-2w1-005-30ml) odpowiada na potrzeby cery mieszanej, tłustej i normalnej, zapewniając matowe wykończenie makijażu, redukcję sebum, tuszowanie przebarwień i innych zmian, jednocześnie zachowując naturalny wygląd skóry. Dodatkowo, kosmetyk posiada właściwości, chroniące cerę przed promieniowaniem słonecznym, a jego konsystencja nadaje gładkości i elastyczności naskórkowi. Samo opakowanie jest poręczne i ułatwia dokładne odmierzenie produktu. Podkład umieszczony jest w buteleczce z pompką, dzięki której można w nałożyć na twarz odpowiednią jego ilość i nie marnować kosmetyku. Jest to szczególnie przydatne w przypadku wydajnych produktów – tylko kilka kropel podkładu Golden Rose Total Cover wystarczy, by pokryć nim całą twarz.