Nowoczesny makijaż dla każde kobiety

Kobiety uwielbiają eksperymentować z makijażem, dlatego też chętnie testują nowe kosmetyki, które pojawiają się w drogeriach. Wiele blogerek coraz częściej zaczyna współpracować ze znanymi markami kosmetycznymi, czego efektem są oryginalne produkty dla pań. Co aktualnie jest na topie?

Makeup Obsession Wersow


Panie, które kochają cienie do powiek na pewno chętnie przetestują nową paletkę, która pojawiła się na rynku. Box Wersow to propozycja dla pań, które uwielbiają mocne, wyraziste makijaże nie tylko na specjalne okazje, ale i również na co dzień. Na Wersow makeup obsession składa się bowiem 16 wyjątkowych cieni do powiek, które na pewno wiele kobiet zainspirują do ciekawych, oryginalnych makijaży.

Jakie kolory są obecnie na topie?


W kolejnych miesiącach zdecydowanie dominować będą mocne, kolorowe makijaże. Obowiązkowo musi być podkreślone oko, gdyż to na nim w tym sezonie skupiają się trendy makijażowe.

Brązy, szarości, beże, rozmaite odcienie różu – połączenie takich ceni przyczyni się do tego, że oko będzie świetnie podkreślone, tym samym panie będą cię czuły naprawdę elegancko i kobieco.

Warto więc od czasu do czasu postawić na nowe produkty, gdyż w ten sposób można zyskać nowy pomysł na swój make-up codzienny. Trzeba przyznać, iż dobra, kolorowa paletka z cieniami musi się znaleźć w każdej kobiecej kosmetyczce.

Nawet gdy na co dzień nie używa się cieni, to na specjalne okazje warto stworzyć inny niż zwykle make-up, by odmienić swój wizerunek i poczuć się zupełnie inaczej.