Silikonowa bańka antycellulitowa – co warto wiedzieć?

Silikonowa bańka antycellulitowa z praktycznego punktu widzenia działa na bardzo podobnej zasadzie jak zwykłe bańki szklane, które stawiane są przy przeziębieniu. Głównym zadaniem bańki antycellulitowej jest wytworzenie podciśnienia, które zasysa skórę i tkankę tłuszczową, dzięki czemu pobudzane jest mikrokrążenie.

Dlaczego warto?

Bańka antycellulitowa znacząco ułatwia odprowadzanie nadmiaru limfy i to właśnie dzięki niej można usunąć zgromadzone toksyny. W bańkach antycellulitowych nie wytwarza się próżni za pomocą ognia. Aby skorzystać z jej olbrzymiego dobrodziejstwa wystarczy przyłożyć ją bezpośrednio do skóry. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po kilku minutach terapii. Systematyczny masaż bańką silikonową stopniowo zmniejsza widoczność cellulitu i poprawia jędrność skóry. Jest to doskonały wybór dla osób, które chcą rozluźnić spięcie mięśni. Dzięki regularnemu masażowi kosmetyki do pielęgnacji lepiej wchłaniane będą przez organizm.

Jak pokonać cellulit?

Cellulit to nic innego jak tzw. „pomarańczowa skóra” z którą zmaga się na co dzień wiele kobiet. Zdeformowana tkanka tłuszczowa pod skórą pojawia się zazwyczaj z powodu zastoju wody w organizmie albo z powodu nadwagi. Bańka antycellulitowa umożliwia zniwelowanie nadmiaru wody z organizmu poprzez wpłynięcie na strukturę tkanki tłuszczowej. Profesjonalny masaż bańką antycellulitową to rewelacyjny sposób na piękniejszy wygląd skóry nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Zabieg można wykonać nie tylko w renomowanych salonie kosmetycznym, ale również w domu po krótkim szkoleniu.