Piękne i lśniące włosy

Włosy to bardzo ważny element wyglądu, ale co zrobić aby zawsze wyglądały na zdrowe i odżywione? Kevin Murphy to znany stylista, który stworzył kolekcję kosmetyków do włosów. Preparaty Kevin Murphy mają one na celu szybką regenerację i wzmocnienie słabej struktury włosa, oraz kojący wpływ na skórę głowy. Stworzył linię, która pozwala na prawidłowe działanie wszystkich odżywczych składników i gwarancję doskonałego efektu końcowego. 

Szampon z witaminami 

Skóra głowy musi być traktowana ze szczególną uwagą, dlatego szampon na bazie produktów roślinnych doskonale się do tego nadaje. Szampon Kevin Murphy, to produkt spełniający najbardziej wymagające kryteria. Zawiera zwiększoną dawkę witamin pochodzących z naturalnych ekstraktów roślinnych. Taki dobór składników działa dobroczynnie a przy tym delikatnie myje, nie powodując podrażnień. Długotrwałe stosowanie tego szamponu pozwala na głębokie wniknięcie witamin i zregenerowanie zniszczonych włosów i cebulek.

Po latach badań, poszukiwań i testów, kosmetyki do włosów Kevin Murphy spełniają wszystkie oczekiwania. Szampony i odzywki tej linii doskonale wpływają na skórę głowy i odbudowują strukturę włosa zamykając łuski, wygładzając i tworząc jedwabiste pasma. Stale stosowany zestaw Kevin Murphy wpływa znacząco na jakość włosów, ich elastyczność i miękkość.  

Włosy miękkie i lekkie

kevin murphy

Kevin Murphy odżywka sprawia, że włosy stają się miękkie i lśniące. Stosowanie preparatu sprawia, że każda fryzura wygląda naturalnie, z efektem połysku.

Można dodatkowo zastosować preparat Kevin Murphy Anti Gravity, który pozwoli na:

– podniesienie włosa u nasady,

– ułożenie pożądanej fryzury,

– opanowanie niesfornych kosmyków.

Anty Gravity pomaga przy stylizacji a równocześnie podnosi komfort modelowania i pomaga w walce z ujarzmianiem fryzury podczas każdej pogody.