Naturalne kosmetyki fryzjerskie Iossi

 Produkty do włosów marki Iossi to efekt miłości i poszanowania do przyrody i człowieka. Wykorzystując naturalne dobra natury, marka komponuje ekologiczne, organiczne i bezpieczne kosmetyki także fryzjerskie, mające pomóc nam zadbać o wymarzoną kondycję włosów. Uwzględniając etyczne aspekty produkcji kosmetyków, Iossi tworzy je zgodnie z poszanowaniem praw natury. Iossi, oznacza słowo roślina, co wskazuje na główny komponent produktów marki.

Kosmetyki fryzjerskie Iossi na ratunek włosom przetłuszczającym się

Dla osób mających problem z przetłuszczającymi się włosami marka Iossi proponuje olejek na bazie konopi i kokosa. Naturalne składniki wspomagają walkę z przetłuszczającą się zarówno skórą głowy, jak i włosami. Olej kokosowy skutecznie regeneruje i nawilża łuskę włosa oraz kontroluje wydzielanie sebum. Olej konopny wykorzystywany jest do nabłyszczenia włosów i poprawy ich sprężystości.

Czarna porzeczka dla włosów suchych

Iossi

Iossi w trosce o poprawę kondycji włosów suchych, prezentuje zabieg olejkowy, który wygładza, nawilża i przywraca witalność oraz połysk włosom. Zawarta w olejku makadamia regeneruje włosy zniszczone, łamliwe i przesuszone, olejek z porzeczki delikatnie pielęgnuje skórę.

Równie skuteczne rozmaryn i lawenda znalazły zastosowanie w olejkach firmy Iossi. Olejek nawilżający na bazie tych składników wspomaga prawidłową kondycję włosów, wzmacniając, odżywiając oraz zapobiegając ich łamliwości.

 Produkt wychodzący spod ręki Iossi to naturalna i ekologiczna pomoc włosom zniszczonym chemicznymi farbami, suszeniem oraz stosowaniem sztucznych kosmetyków w codziennej pielęgnacji. Firma, korzystając z nowoczesnej technologii i bazując na tym, czym obdarza nas natura, tworzy sprzyjające urodzie i zdrowiu człowieka bezpieczne dla niego produkty kosmetyczne.