Komfort i modne rozwiązania, czyli zalety dobrze dobranego stanika

Wygoda, gustowność oraz dopasowanie do okazji – staniki muszą spełnić wiele oczekiwań kobiety. Jak wybierać biustonosze w odpowiednim rozmiarze? Jakie sprawdzają się najbardziej podczas treningu, a jakie lepiej włożyć na specjalną okazję? 

Wygoda przede wszystkim – czy da się znaleźć stanik, który nie uwiera? 

U sporej liczby kobiet panuje przeświadczenie, że noszenie stanika musi wiązać się z pewnego rodzaju dyskomfortem, a ulgę przynosi ściągnięcie go po powrocie do domu. Niestety, trzeba zaznaczyć, że taka bielizna jest zwyczajnie nieodpowiednio dobrana. Dobry rozmiar stanika to podstawa, by czuć się w nim komfortowo. Jak wybrać biustonosz, który jest dopasowany do indywidualnych wymagań? Przede wszystkim warto zacząć od dokładnego zmierzenia obwodu pod biustem i obwodu w biuście. Te dane pozwalają określić rozmiar miseczki. Pomocne w tej sytuacji są tabele rozmiarów lub kalkulatory internetowe. Warto jednak zwracać uwagę na to, że rozmiarówka może się różnić w zależności od wybranej marki. Najlepiej jest po prostu przymierzyć stanik przed zakupem. Praktyczne jest także skorzystanie z usług brafitterki, która zwraca uwagę na najczęstsze błędy podczas wyboru biustonoszy. Specjalistkę można znaleźć w wielu salonach z bielizną – warto o to zapytać lub sprawdzić informacje w witrynie internetowej danego sklepu. 

Stylowa bielizna to także spory komfort na co dzień i od święta 

Oprócz wygodnego stanika warto wybrać taki, którego fason i rodzaj wpisuje się w gust i indywidualne potrzeby. Usztywniany, miękki, balkonetka, push-up, sportowy lub braletka – wybór jest spory. W swojej szufladzie warto mieć kilka typów biustonoszy (każdy obejrzysz w Intimiti), które można dobierać w zależności od nastroju, stylizacji lub okazji. Stanik, który sprawdza się podczas treningu, niekoniecznie zdaje egzamin, gdy trzeba wybrać elegancką stylizację. Należy o tym pamiętać, bowiem bielizna w znaczny sposób wpływa na ogólną prezencję w konkretnym ubraniu. Niewątpliwie jest też pewnego rodzaju wyznacznikiem tego, jak kobieta czuje się w danej sytuacji.