Dlaczego warto wybrać Montibello?

Montibello to hiszpański producent profesjonalnych kosmetyków do włosów. Marka powstała w Barcelonie w latach 60. XX wieku. Za rozpoznawalność i popularność marki w całej Europie odpowiadają przede wszystkim doświadczenie producenta, jak i wysoka jakość oferowanych produktów. Atutem każdego kosmetyku dostępnego w ofercie jest bogata formuła, której skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi. Każdy kosmetyk charakteryzuje się unikalnym stylem i działaniem. Marka Montibello to wyjątkowa oferta na rynku fryzjerskim, która łączy w sobie bogate zestawy składników aktywnych, jak i najnowsze technologie.

Montibello- szampon dla skóry głowy

Montibello
Kosmetyki Montibello zamówisz ze strony: https://bellita.pl/montibello

W ofercie asortymentowej marki Montibello nie brakuje podstawowych produktów do pielęgnacji oraz stylizacji włosów. Szampony Montibello przeznaczone są do oczyszczania włosów oraz skóry głowy, za co odpowiadają starannie skomponowane kombinacje łagodnie oczyszczających składników. Ich delikatne działanie sprawia, że nie podrażniają delikatnej skóry głowy, ale skutecznie wzmacniają i pogrubiają pasma w czasie zabiegów pielęgnacyjnych. Niewielką ilość szamponu należy rozprowadzić na skórze głowy i wmasowywać w nią, przesuwając uzyskaną pianę na całej długości włosów, a następnie dokładnie spłukać.

Montibello – odżywka do włosów

Uzupełnieniem codziennej pielęgnacji są odżywki Montibello, które poprawiają kondycję włosów przesuszonych i uszkodzonych. Zawierają właściwości odbudowujące i odżywcze, dzięki czemu skutecznie wzmacniają strukturę włosa i podkreślają jego naturalny blask. Nowoczesne składniki aktywne zabezpieczają fryzurę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, szczególnie wysokiej temperatury i promieni słonecznych. Zabezpieczają także kolor włosów farbowanych, chroniąc przed jego blaknięciem i utratą blasku.