Wyjątkowy piercing dla wymagających – kolczyk w sutku

Efektowny kolczyk w sutku jest wyjątkową ozdobą wybieraną zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Co daje piercing sutków, czy zabieg przekłuwania sutka boli, czy jest bezpieczny? Jaki kolczyk do sutków wybrać? Sprawdź najważniejsze informacje.

Co dają kolczyki w sutkach?

Dobrze wykonany piercing w sutku to nie tylko efektowna ozdoba tej wrażliwej, erotycznej części ciała. W opinii wielu użytkowników i użytkowniczek kolczyki w sutku wzmagają doznania erotyczne. Mogą być także uzupełnieniem innych wyjątkowych ozdób ciała. Pozwalają na podkreślenie indywidualnego stylu i własnej wyjątkowości. Sięgają po nie osoby odważne, potrafiące dobrze określić swoje potrzeby.

Piercing sutków – czy boli?

Sam piercing sutka w trakcie wykonywania oraz gojenia może boleć, istnieje jednak wiele metod umożliwiających niwelowanie dyskomfortu. Prawidłowe znieczulenie podczas zabiegu oraz właściwa pielęgnacja po nim pozwala na uniknięcie przykrych dolegliwości. Warto założyć kolczyk w sutkach w doświadczonym salonie, który wykonywał już tego typu zabiegi. Wtedy piercing sutka będzie bezpieczny. Profesjonalista może także doradzić przy wyborze rodzaju piercingu.

Jaki kolczyk w sutkach wybrać?

Kolczyki w sutkach mogą mieć różne kształty, uzależnione także od rodzaju piercingu. Warto wybrać dedykowane kolczyki do piercingu sutka o specjalnej konstrukcji, przeznaczonej do tej części ciała. Są wykonane z bezpiecznych materiałów, a jednocześnie zapewniają efektowną i podniecającą ozdobę. Zmianę kolczyka na inny warto wykonać najwcześniej po całkowitym wygojeniu piercingu sutka.