American Crew. Męska pielęgnacja w rękach profesjonalistów.

American Crew, jest firmą produkującą kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn. Twórcy matki sami o sobie piszą, że American Crew, to kamień milowy wśród dostawców produktów przeznaczonych do męskiej pielęgnacji. Pewnie zastanawiacie się teraz, z czego to może właściwie wynikać. 

PRODUKTY PIELĘGNACYJNE TYLKO DLA MĘŻCZYZN. 

Zaczęło się od tego, że w 1994 roku jeden ze stylistów American Crew, David Raccuglia, uznam, że w nadchodzącej przyszłości, mężczyźni będą potrzebowali tyle samo uwagi oraz troski o wygląd, co wszystkie inne, dbające o siebie osoby na całym świecie. I nie pomylił się. Współcześni mężczyźni faktycznie chcą wyglądać dobrze, elegancko i atrakcyjnie. W tak zrównoważonym stopniu, by mogło to podkreślać i dodawać im męskości. Ta ogólna potrzeba, sprawiła że powstanie firmy, której produkty byłyby przeznaczone tylko dla mężczyzn, zaczęło mieć właściwy dla siebie sens. Dzięki temu, swoją działalność rozpoczęła firma American Crew. Rozpoczynając od tworzenia salonów męskiej pielęgnacji, obsługiwanych przez najwyższej klasy stylistów i fryzjerów. 

american crew kosmetyk

PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO MĘSKICH POTRZEB. 

Zdając sobie sprawę z tego, że oczekiwania współczesnych mężczyzn wobec kosmetyków,  wcale nie są takie małe, jakby się mogło wszystkim wokół zdawać, firma postawiła na wysoko cenioną przez mężczyzn wartość, jaką jest profesjonalizm i perfekcjonizm. American Crew (tutaj), postanowiła tworzyć najlepsze pod względem jakości produkty do pielęgnacji, tak by mogły być one dostosowane do męskich potrzeb oraz wymagań. Mając świadomość tego, że męski wygląd może potrzebować wiele uwagi i troski, marka w swojej ofercie, proponuje mężczyznom profesjonalne produkty do pielęgnacji ciała, włosów, do golenia oraz stylizacji. Stara się dbać o ich potrzeby już od 20 lat, wprowadzając innowacje i nowe serie kosmetyków o precyzyjnym i bardziej skoncentrowanym działaniu.