SugarBearHair – żelki do włosów z witaminami

Jeśli szukasz profesjonalnych produktów do włosów, które poprawią ich kondycję, wygląd i zdrowie, możesz zainteresować się żelkami SugarBearHair. To wegańskie suplementy diety w formie słodkich niedźwiadków, które zawierają 15 niezbędnych substancji odżywczych dla Twoich włosów. W tym artykule dowiesz się, co to są żelki SugarBearHair, jak działają, jakie mają skład i jak je stosować.

Co to są żelki SugarBearHair?

Żelki SugarBearHair (tutaj) to suplementy diety w formie miękkich i smacznych misiów o naturalnym aromacie jagodowym. Są wegetariańskie, bez żelatyny i bez glutenu. Zostały wyprodukowane w USA i nie testowane na zwierzętach. Każda żelka zawiera 15 witamin i minerałów, które są niezbędne dla zdrowia i urody włosów. Niektóre z nich to:

  • Biotyna – wspomaga wzrost włosów i zapobiega ich wypadaniu
  • Kwas foliowy – pobudza podział komórek włosowych i odżywia cebulki
  • Witamina D – reguluje gospodarkę hormonalną i zapewnia odpowiedni poziom wapnia
  • Witamina A – chroni włosy przed uszkodzeniami i nadmiernym przesuszeniem
  • Witamina C – wspiera produkcję kolagenu i wzmacnia naczynia krwionośne
  • Witamina B12 – poprawia ukrwienie skóry głowy i dostarcza tlen do komórek włosowych
SugarBearHair

Jak działają żelki SugarBearHair?

Żelki SugarBearHair działają od wewnątrz, dostarczając włosom wszystkie składniki odżywcze, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania. Dzięki temu włosy stają się silniejsze, bardziej elastyczne i lśniące. Żelki SugarBearHair pomagają również zapobiegać łamliwości, rozdwajaniu się końcówek i wypadaniu włosów. Ponadto poprawiają ogólną kondycję skóry głowy i paznokci.

Jak stosować żelki SugarBearHair?

Stosowanie żelek SugarBearHair jest bardzo proste i przyjemne. Wystarczy spożywać 2 misie dziennie, najlepiej po posiłku. Nie trzeba popijać ich wodą ani przełykać tabletek. Żelki są miękkie i łatwo się trawią. Nie zawierają hormonów ani substancji uzależniających. Nie powodują również niechcianego porostu włosów na twarzy lub ciele.

Aby uzyskać najlepsze efekty, producent zaleca stosowanie żelek przez co najmniej 3 miesiące, a najlepiej przez 6 miesięcy. Można je łączyć z innymi suplementami diety lub kosmetykami do włosów.