Kosmetyki Alltruist – zabezpieczenie przed działaniem promieni UV

Wrażliwa skóra potrzebuje szczególnej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Szeroka gama kosmetyków Alltruist spełnia wszelkie oczekiwania w postaci niezawodnych produktów o różnym SPF oraz niskiej cenie. Są to kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skóry zarówno przed, jak i do zastosowania po opalaniu. 

Niezawodne kosmetyki Alltruist

Zażywanie kąpieli słonecznych wiąże się z zastosowaniem produktów do opalania o bardzo tłustej formule. Kosmetyki Alltruist (https://drogeria.pl/altruist) wyróżniają się nadzwyczajnie lekką konsystencją. Nadzwyczajnie szybko wchłaniają się, nie tworząc przy tym tłustych plan na powierzchni skóry. Zróżnicowany poziom filtrów fizycznych oraz chemicznych pozwala na dostosowanie danego produktu do własnych potrzeb. W ofercie dostępne są:

  • kremy,
  • balsamy,
  • nawilżające fluidy.

Tego typu produkty przeznaczone są do każdego rodzaju skóry. Nie zawierają one parabenów ani substancji zapachowych. Mogą je również stosować osoby cierpiące na alergię, schorzenia skórne, a nawet dzieci od 2 roku życia. Dobór właściwego SPF pozwoli bezpiecznie przebywać na słońcu nawet z widocznymi zmianami skórnymi po przebytym trądziku różowatym, a nawet chorym na egzemę bądź łuszczycę.

Alltruist

Kosmetyki o szerokim zastosowaniu

Kosmetyki Alltruist to również szeroka gama produktów do codziennego zastosowania. Hipoalergiczne kosmetyki bez obaw można stosować o każdej porze roku. Szczególną uwagę należy zwrócić na SPF. Dzięki temu zapewnią one skórze właściwą ochronę. Używanie tego typu produktów gwarantuje zabezpieczenie również w razie korzystania z kąpieli wodnych. Wodoodporna formuła nawet po wyjściu z wody chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych. Kosmetyki mogą być stosowane zarówno do twarzy, jak i całego ciała. Warto postawić na uniwersalny krem w sprayu, który może być stosowany przez wszystkich członków rodziny.