Wykorzystaj wszystkie możliwości podwójnego różu w sztyfcie

Róż w sztyfcie jest nowością od marki NYX, jaką warto jest lepiej poznać oraz poszerzyć o ten dodatkowy element, zasób swojej kosmetyczki. Jeśli uwielbiasz się malować, to na pewno dobrze wiesz, jak ważną rolę w make up’ie może pełnić konturowanie. Niekiedy jest to element decydujący o całości wykonanego przez nas makijażu. Z tego właśnie powodu, myślimy, że większości z was nie trzeba będzie specjalnie namawiać do sprawdzenia tego, jakie efekty może wam dać NYX stick do konturowania.  

Nowość od marki NYX. Róż do konturowania w wygodnym sztyfcie. 

NYX jest marką produkującą kosmetyki do makijażu, która stawia przed sobą wyzwania związane z naszą otwartością na świat, autoekspresją i poszerzaniem dotychczasowych horyzonów. Kosmetyki kolorowe, takiej jak NYX stick do konturowania (https://drogeria.pl/bronzery/0,nyx-professional-makeup), stara się dopasowywać do potrzeb tych dziewczyn, które uwielbiają eksperymentować z makijażem oraz każdego dnia, wyglądać dzięki niemu inaczej. Coraz bardziej świeżo, kolorowo, młodo i radośnie! Jeśli już zatem wiesz na czym polega konturowanie albo dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w coraz to doskonalszym wykonaniu make’upu, to miej pewność, że NYX stick do konturowania jest przeznaczony właśnie dla ciebie. 

NYX Stick do konturowania

Nauka konturowania. Pierwsze kroki i zdjęcia osiągniętych przez siebie efektów. 

Czy konturowanie jest trudne? Na pewno wiele osób powie, że tak. A także doda, że wykonania dobrej jakości makijażu z użyciem różu w sztyfcie marki NYX, trzeba się najpierw nauczyć. Oczywiście jest to prawdą, a my wierząc w wasze wybitne umiejętności, wiemy, że jesteście w stanie tego dokonać i poczuć się dzięki temu cudownie odmienione. Ta chwila jest godna zapamiętania, więc nie tylko namawiamy was do nauki konturowania, lecz zachęcamy także do uwiecznienia osiągniętych przez siebie efektów na zdjęciach typu selfie.