Bourjois – lubiane kosmetyki francuskie

Kto nie zna kosmetyków Bourjois? Można śmiało stwierdzić, że chyba każda kobieta zna tą markę, nawet jeśli nie używa tych akurat kosmetyków. Jest to francuska marka kosmetyków do makijażu, która oferuje produkty wysokiej klasy, np.: palety cieni do powiek, tusze do rzęs i podkłady do cery. Bourjois stale się rozwija, a produkty, które wypuszcza niemal natychmiast stają się hitem wśród użytkowniczek. Obecnie ta ogólnoświatowa marka należy do amerykańskiego koncernu Coty, a kiedyś znana była jedynie w Paryżu i potem we Francji. Bourjois to produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach, na kieszeń każdej kobiety. Obecnie kosmetyki tej marki można dostać niemalże w każdej drogerii. 

Bourjois tradycja i nowoczesność w jednym

Bourjois

Jakie produkty sygnowane marką są najbardziej znane i doceniane przez klientki? Nie da się ukryć, że jest kilka kosmetyków Bourjois, które stały się już kultowe i są bardzo często kupowane. Do takich hitów należą na pewno puder ryżowy o ciekawej formie pudełka w stylu retro (Riz de Java), rozświetlająco-nawilżający podkład BB w charakterystycznej bordowej tubce (Bourjois Healthy Mix), długotrwały podkład kryjący do twarzy (Bourjois 1,2,3 Perfect), pomadka w wielu kolorach do wyboru (Bourjois Rouge Velvet).

Bourjois marka sama w sobie

Makijaż Bourjois jest elegancki, klasyczny ale i odważny, nie boi się nowych trendów. Bardzo znanymi i pożądanymi produktami są róże w okrągłych, uroczych pojemniczkach z mini pędzlem (Little Round Pot Blush) dostępne w 12 odcieniach. Jeśli chodzi o palety cieni do powiek to są to produkty niezwykle uniwersalne, o miękkiej konsystencji dającej się łatwo aplikować. Kolory cieni będą pasować do wykonania zarówno dziennego jak i wieczornego makijażu. Bourjois to marka, która nie potrzebuje rozgłosu; ona już jest znana i lubiana. Kojarzymy ja z paryskim, francuskim szykiem i elegancją. Kosmetyki Bourjois są ponadczasowe, ich formuły są dopracowane a kolorystyka uniwersalna, wybierana przez większość kobiet.