Szczotka Tangle Teezer dla dzieci

dziewczynka z długimi włosamiRodzice małych dzieci, zwłaszcza dziewczynek (choć nie tylko) często mają problemy z rozczesywaniem ich włosów.

Jeżeli włosy dziecka są długie problem jest jeszcze większy, bowiem dzieci prowadzą bardzo aktywny tryb życia, który przyczynia się do powstawania na włosach wielu kołtunów.

Czesanie włosów dziecka może być niekiedy prawdziwym dramatem. Maluch, który raz odczuje, że czesanie włosów jest bolesne prawdopodobnie będzie chciał uniknąć tej przykrej sytuacji w przyszłości.

Dla wielu rodziców ta ciągła walka z dzieckiem jest często źródłem ciężkich przeżyć. W takiej sytuacji mogą podjąć decyzję o obcięciu na krótko włosów swojej pociechy, albo wypróbować szczotkę Tangle Teezer.

Szczotka Tangle Teezer występuje w wielu bajecznie kolorowych wariantach. Kiedy dziecko nie chce się czesać można zabrać je do sklepu i pozwolić mu samodzielnie wybrać szczotkę, która najbardziej mu się spodoba. Ze względu na atrakcyjną formę szczotki prawdopodobnie nie odmówi.

Szczotka do włosów Tangle Teezer umożliwia bezbolesne czesanie. Dodatkowo dzięki krótkim i giętkim ząbkom umożliwia masaż głowy podczas czesania . To, że nie wygląda jak tradycyjna szczotka może pozwolić przełamać dzieciom niechęć do czesania się.