Weselny guestbook

Księga gości weselnych jest nie tylko bardzo cennym dodatkiem, ale i prawdziwą pamiątką ślubną. Wbrew powszechnym opiniom, nie wykorzeniły jej ani albumy ze zdjęciami ani weselne filmy. Jeśli jest do tego wykonana własnoręcznie to na pewno wzbudzi zachwyt wśród gości.

Nowoczesne weselne księgi gości to nie tylko eleganckie zdobione strony książki na stoliku w sali weselnej. Inwencja twórcza pozwala nam wykreować oryginalne, czasem własnoręcznie zrobione „księgi”, które tak naprawdę z definicją „księgi” nie maja nic wspólnego. Zdarzają się wpisy na globusach lub mapach, na ozdobnych butelkach po winie umiejscowionych eleganckim stojaku. Ciekawym pomysłem są karteczki z życzeniami od gości umieszczane w wielkim słoju albo życzenia podpisywane na elementach puzzli. Można nawet zrobić skrzynkę pocztową w stylu retro, przygotować puste widokówki i poprosić gości o „wysłanie” ich do młodej pary.

Jak widać, pomysłów na księgę gości weselnych jest wiele, lecz nic nie stoi na przeszkodzie by wymyślić czegoś jeszcze bardziej oryginalnego. Wszak pole do popisu jest spore. Jeśli nie chcemy szaleć z pomysłami lub nie mamy na to czasu, to możemy zamówić w Internecie gotową, finezyjnie zdobioną księgę gości i umieścić ją w widocznym miejscu.