Elastyczność w każdym wieku

Codzienne czynności wymagają od nas różnego zakresu ruchu. Każdego dnia schylamy się, kucamy, podnosimy różne rzeczy. Do tych podstawowych aktywności dochodzi również zamierzona aktywność fizyczna taka jak sport, o którą każdy z nas powinien zadbać. Wszystkie te czynności obciążają nasze stawy. Są one narażone na kontuzje  zwłaszcza w podeszłym wieku. Jak możemy chronić nasze stawy? Czy istnieją środki zapobiegawcze?

Mocne kości, giętkie stawy

Bardzo ważny element budowy stawów stanowi kolagen, czyli białko znajdujące się w chrząstkach stawowych. Zapewnia on odpowiednie położenie stawów oraz pomaga w ich regeneracji. Dzięki temu nasze stawy mogą nam służyć przez wiele długich lat, a my możemy być aktywni i sprawni. Istotną sprawą jest to skąd możemy pozyskać kolagen. Jest on zawarty w pożywieniu (galaretki mięsne i owocowe). Nie odmawiajmy sobie więc spożywania galaretkowych deserów. Dodatkowe wsparcie możemy pozyskać dzięki suplementom diety takim jak  nowy Litozin Kolagen.

Kompleksowa odbudowa – Litozin z kolagenem

Litozin to kompleksowe źródło kolagenu zawierające także witaminę C oraz ekstrakt z dzikiej róży. Te składniki pomagają zachować elastyczność i wspomagają czas regeneracji stawów. Bezbolesne poruszanie się jest możliwe nawet  w dojrzałym wieku! Wystarczy zadbać o nasze stawy. Odpowiednia, bogata w witaminy i minerały dieta oraz umiarkowana dawka aktywności fizycznej z pewnością da pozytywne rezultaty. Korzystanie z życia jest zarezerwowane dla każdego. Wystarczy wspomóc naturę i swój organizm. Nasze stawy nam za to podziękują!