Nie tylko na blizny – Bio Oil

Bio Oil 200 ml to preparat o konsystencji olejku, który zdobywa coraz większą popularność na rynku dermatologicznym. Powszechnie stosowany jest jako antidotum na blizny, jednak wykazuje również szereg innych zastosowań. Jego wszechstronność wynika z unikalnego składu, jaki tworzą jedynie naturalne substancje. Sprawdźmy, kiedy stosowanie olejku Bio Oil 200 ml okaże się pożądane.

Walka z bliznami – główne zadanie

Jak zostało już wspomniane, preparat wykazuje bardzo pozytywne działanie na wszelkiego rodzaju blizny, zarówno świeże, jeszcze niezagojone, jak i dawne, które pozostawiły nieprzyjemny ślad. W przypadku blizn dawnych, Bio Oil poprawia ich koloryt, zrównując barwę do naturalnego koloru skóry. Dzięki temu, dawne blizny stają się mniej widoczne. W przypadku świeżych blizn, Bio Oil przyspiesza proces gojenia i regeneracji zniszczonego naskórka.

Pozostałe zastosowania

Bio Oil 200 ml to również preparat, który przeciwdziała występowaniu rozstępów. Dlatego, polecany jest kobietom w ciąży oraz młodzieży w okresie dojrzewania. Specjalnie nawilża skórę i wzmacnia jej komórki. Bio Oil nie tylko zapobiega. Wykazuje również działanie zwalczające rozstępy, może więc być stosowany jako lekarstwo na te dysfunkcje skórne. Olejek okaże się również przydatny przy nierównomiernym kolorycie skóry. Pomoże zrównać proces pigmentacji i poprawi estetykę jej wyglądu. Idealnie sprawdza się także w roli balsamu po goleniu i serum do włosów.