Najlepsze jeansy dla kobiety

Wiele kobiet ma problem z dobraniem odpowiednich jeansów. W czasie ich kupna trzeba zwracać nie tylko na materiał, ale też na fason. Celem jest to, żeby spodnie były dobrane odpowiednio do typu ciała.

Jeansy damskie – jak je dobierać?

Warto na samym początku powiedzieć, że wiele niskich kobiet ma problem z dobraniem jeansów damskich. Przede wszystkim niski wzrost nie powinien być powodem do kompleksów. W przypadku, gdy celem jest dodanie sobie optycznie paru centymetrów, trzeba wziąć pod uwagę cenne wskazówki. Mowa tutaj o łączeniach kolorów w stylizacji oraz dobraniu właściwego fasonu spodni jeansowych. Najlepiej nosić do jeansów buty na obcasach, które powinny nieco „wyciągnąć” sylwetkę. Można też postawić na koturny bądź buty na płaskich, dość grubych platformach, które powinny świetnie pasować do spodni jeansowych. Niskie kobiety powinny przede wszystkim skupić się na wizualnym wydłużeniu nóg. Jeżeli noszone są botki bądź kozaki, powinny być one w odcieniu spodni bądź rajstop. Jeżeli jedna preferowane jest obuwie na gołą nogę, najlepiej kupować modele nude, czyli w cielistej tonacji, które od lat cieszą się ogromną popularnością.

Jeansy dla niskich kobiet

Wiele kobiet zastanawia się, jakie jeansy są najlepszym wyborem w przypadku posiadania małego wzrostu. Najlepiej zakupić spodnie z wysokim staniem np. tutaj: https://dstreet.pl/jeansy-damskie. Okazuje się, że jednym z najbardziej trafionych modeli jeansów dla niższych kobiet są spodnie damskie z wysokim stanem. Przede wszystkim skutecznie „wydłużają” nogi o parę cennych centymetrów, co sprawia, że sylwetka wydaje się nieco wyższa. Dlatego coraz więcej kobiet stawia na fason jeansów high waist. Bardzo istotny jest też sposób noszenia takich spodni. W przypadku, gdy mają działać jak magiczny stylizacyjny trick, najlepiej będzie wyeksponować wyższy stan w bluzce, którą włoży się do środka spodni bądź w crop topie – jest to top sięgający talii. W przypadku, gdy podczas noszenia spodni damskich z wyższym stanem celem jest też poprawienie proporcji szerszych bioder, najlepiej zakupić granatowe lub czarne spodnie jeansowe damskie. Można je zakupić w praktycznie każdym sklepie odzieżowym w Polsce. Bardzo istotne jest to, żeby góra stylizacji była zarówno ciemna, jak i jasna. Całość w obu przypadkach powinna prezentować się wyjątkowo korzystnie. Ważną kwestią jest również kupowanie jeansów damskich od uznanego producentów, ponieważ ważna jest jakość produktu. Kupując ubrania w zaufanym sklepie, można mieć więcej pewności, iż posłużą one przez dłużej niż zaledwie jeden sezon.

Spodnie jeansowe dla niskich kobiet

Jeansy straight to zdecydowanie najlepszy model spodni jeansowych dla niższych pań. Bardzo ważne, żeby miały one właściwie skrojone nogawki. Sprawdzonym wyborem są niezbyt dopasowane, ale też nieprzesadnie szerokie. Jeżeli celem jest wizualne dodanie sobie paru centymetrów, warto zakupić jeansy typu straight. Noszone są one chętnie przez kobiety z całego świata. To idealny model zwłaszcza dla niższych kobiet. Jeśli mowa natomiast o jeansach damskich niesprawdzających się w przypadku niższych pań, warto głównie wspomnieć o tych, które optycznie zaburzają proporcje figury ciała, poszerzając ją w dolnych partiach, czego żadna kobieta nie chce. Bardzo dobrym przykładem są spodnie jeansowe alladynki, z obniżonym krokiem oraz szerszymi nogawkami. Zdecydowanie nie sprawdzają się one w przypadku niskich pań. Do tego trzeba też dodać jeansy dzwony, czyli model flared. Okazuje się, że bardzo istotna jest też długość nogawki. Niestety nie każda kobieta o tym pamięta, co powoduje potem tworzenie niewłaściwych stylizacji. Przede wszystkim niższym kobietom sprzyjają nogawki, które nie ciągną się po ziemi, a sięgają maksymalnie do kostek. Wyjątkiem w tym przypadku są popularne obecnie jeansy damskie szwedy. Warto do nich zestawiać buty na słupkach bądź na koturnach. Ciekawą alternatywą są też znane i lubiane kuloty. Do takich spodni najlepiej zakładać obcasy bądź lekkie wizualnie buty, czyli na przykład sandałki, klapki bądź beleriny. W ten sposób można wyróżnić się na ulicy.