Żel tymiankowy Sylveco w walce z trądzikiem

Pielęgnacja twarzy do kluczowy element dbania o urodę. Występowanie na skórze zmian o charakterze trądzikowym to poważny problem natury estetycznej, ale także zdrowotnej. Kosmetyki do cery trądzikowej powinny zatem nawilżać skórę, nie powodując jej nadmiernego natłuszczenia. Powinny regulować wydzielanie sebum, nie zatykając porów, I co najważniejsze- oczekuje się od nich ograniczenia rozwoju bakterii chorobotwórczych i łagodzenia zmian zapalnych. Wszystkie te wymagania spełnia produkowany przez markę Sylveco żel tymiankowy.

Pielęgnacja cery trądzikowej

Tymiankowy żel do mycia twarzy posiada wyciąg z tymianku i olejek tymiankowy. Działają one antybakteryjnie, wspomagają gojenie zmian ropnych oraz delikatnie oczyszczają i tonizują skórę. Ponadto tymianek reguluje wydzielanie sebum i delikatnie złuszcza martwy naskórek.

Zawartość kwasu jabłkowego spełnia kolejne potrzeby skóry trądzikowej- wygładza ją i rozjaśnia. Daje to efekt wyrównania kolorytu i zredukowania blizn potrądzikowych. Brak dodatku konserwantów, substancji barwiących i zapachowych warunkuje delikatne działanie i brak odczynów alergicznych czy podrażnień. Dzięki temu delikatna cera trądzikowa nie jest narażona na działanie chemicznych substancji, mogących pogarszać jej kondycję.