Jak działa silikonowa baza pod makijaż od The Ordinary?

Głównym zadaniem bazy pod makijaż jest przygotowanie skóry do wykonania make-upu. Jednym z kosmetyków tego typu jest baza pod makijaż The Ordinary High-Adherence Silicone Primer z silikonami. Czy spełnia obietnice producenta?

Silikonowa baza pod makijaż – co to jest?

Silikony to składniki bardzo popularne w świecie kosmetyków. Powlekają skórę lekką, gładką warstwą i zabezpieczają ją przed czynnikami zewnętrznymi.

Baza silikonowa uznawana jest za jedną z najlepszych baz pod makijaż. Dlaczego? Przede wszystkim bardzo dobrze wyrównuje wszelkie nierówności, na przykład pory, drobne zmarszczki, a także wygładza i zmiękcza cerę. Dodatkowo, ułatwia nakładanie kosmetyków kolorowych, wydłuża trwałość makijażu i zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry.

Silikony wykorzystuje High-Adherence Silicone Primer The Ordinary baza przeznaczona dla kobiet, którym zależy na efektownym makijażu zarówno na co dzień, jak i na te ważne okazje.

The Ordinary High-Adherence Silicone Primer – baza, która podbiła serca kobiet

Dobra baza pod makijaż to skarb. Dzięki niej można wykonać make-up nie tylko o wiele łatwiej, ale również sprawić, że będzie trwalszy i piękniejszy.

Oferowana przez The Ordinary baza pod makijaz dedykowana jest:

  • dla skóry mieszanej, tłustej i normalnej
  • przy problemie zbyt krótkiej trwałości makijażu
  • dla kobiet z niedoskonałościami cery
  • dla kobiet o nierównej fakturze skóry

Silikonowa baza pod makijaz The Ordinary może być stosowana zarówno pod podkład, jak również samodzielnie – zamiast podkładu. Dobrze komponuje się z różnymi rodzajami pudrów do makijażu.

Zatem razem z tym kosmetykiem wykonanie make-upu może być jeszcze prostsze. Baza z silikonem High-Adherence Silicone Primer powoduje, że skóra wygląda o wiele lepiej, a nieskazitelny makijaż może zdobić ją nawet przez całą dobę!