Wałki do twarzy – hit czy kit?

Pielęgnacja skóry twarzy bywa doprawdy skomplikowana. Z każdej strony człowiek bombardowany jest coraz to nowszymi produktami z nieprawdopodobnymi składami, które mają sprawić, że skóra będzie wiecznie piękna i młoda. Są też sposoby stare jak świat, takie jak masaż, który ujędrnia skórę i nadaje jej zdrowego wyglądu. Masaż skóry twarzy można wykonać przy pomocy specjalnych rollerów.

Masaż skóry wałkiem jadeitowym

Na portalach społecznościowych swego czasu aż zawrzało od promocji wałków do twarzy. Wiele popularnych i znaczących osób wypowiedziało się na temat pozytywnych skutków regularnego masowania twarzy wałkiem. W ten sposób tysiące osób przekonało się na własnej skórze, że tak prosta i nieinwazyjna sprawa jak masaż skóry z wykorzystaniem odpowiedniego nawilżenia może poprawić kondycję cery. Masaż rozluźnia mięśnie, poprawia krążenie oraz elastyczność skóry. W ten prosty sposób można pozbyć się delikatnych zmarszczek, opuchlizny czy cieni pod oczami.

Jak używać rollera do twarzy?

Wałek do twarzy to bardzo proste urządzenie, jednak aby efekty jego stosowania były widoczne, należy stosować się do kilku reguł .Przede wszystkim ważna jest regularność stosowania wałeczka. Masaż powinien być wykonywany minimum 1-2 razy w tygodniu. Przed wałkowaniem należy nałożyć na skórę krem nawilżający lub olejek do twarzy. Ważne jest by były to kosmetyki z dobrym składem. Produkty zawierające dużo sztucznych substancji mogą pogorszyć stan cery, dlatego warto wybierać sprawdzone marki, produkujące bezpieczne kosmetyki. https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Botano-Roller-Jadeitowy-Zielony-Walek-Do-Masazu-Twarzy/1130