Kosmetyki Full – dla kogo?

Fluff to marka, która zapewnia kompleksową pielęgnację całego ciała w naturalnym, wegańskim wydaniu. Wysokiej jakości, naturalne składniki i szeroki wybór kosmetyków pozwalają na łatwe dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb.

W zgodzie z naturą

Fluff kosmetyki

Bardzo ważną dla marki Fluff jest bycie blisko natury. Z tego względu zdecydowała się ona na używanie wyłącznie wegańskich, nietestowanych na zwierzętach składników. Kosmetyki Fluff określają się mianem SuperFood – oznacza to, że do ich produkcji użyte zostały wartościowe składniki takie jak ekstrakty roślinne, naturalne olejki, masła oraz wyciągi ziołowe. Stanowią one bogactwo witamin, minerałów i antyoksydantów, które korzystanie wpływają na stan skóry, poprawiając jej wygląd. Prosty skład to również mniejsze ryzyko uczuleń i alergii. 

Kosmetyk Fluff – dla kogo?

Kremy i produkty do twarzy marki Fluff charakteryzują się lekką i przyjemną w aplikacji formułą, która nie zapycha, szybko się wchłania i dostarcza niezbędnych dla skóry składników. Nie ma znaczenia, czy cera jest sucha, trądzikowa czy naczynkowa – dla każdej z nich został stworzony odpowiedni produkt.

Kosmetyki Fluff to nie tylko kremy do twarzy; w ofercie można znaleźć również produkty niezbędne do codziennej pielęgnacji, takie jak żele pod prysznic, peelingi, balsamy, akcesoria do kąpieli i nawilżające skórę balsamy. Bogaty wybór sprawia, że można dopasować je do indywidualnych potrzeb. W aplikacji kosmetyków pomogą rollery wykonane z naturalnych kamieni – sprawią, że produkt zostanie dokładnie rozprowadzony po całej twarzy i lepiej się wchłonie. Po takim zabiegu cera jest naciągnięta, a elastyczność skóry ulega poprawie.

Oprócz pojedynczych egzemplarzy w ofercie firmy Fluff znalazły się również zestawy kosmetyków, które umożliwiają zakup kompleksowej pielęgnacji bez konieczności jej samodzielnego kompletowania.