Dlaczego warto zdecydować się na produkty IBD?

Można zaobserwować, że w ostatnim czasie produkty ibd cieszą się coraz większą popularnością. Nie wszyscy jednak jeszcze przekonali się do wspomnianej marki. Dlaczego warto wybrać ibd sklep?

Jakie są zdecydowanie największe atuty IBD cosmetics?

Warto mieć świadomość, że marka IBD ma w swojej bardzo szerokiej ofercie produkty przeznaczone do wykonywania żelowego manicure. Kobiety mogą zatem zaopatrzyć się w primery, żele podkładowe czy żele budujące do paznokci.

Ponadto atutem omawianych produktów jest fakt, że dostępne są w różnych pojemnościach i odcieniach. Producent dostosował je do kobiecych potrzeb. Przedstawicielki płci pięknej mogą nie tylko korzystać z żeli w warunkach domowych, ale również w salonach kosmetycznych. Manicure, który zostanie stworzony dzięki produktom IBD będzie nie tylko estetyczny, ale również trwały i precyzyjny.

Dlaczego panie powinny wybrać produkty IBD?

Żel marki IBD – klik można bez żadnego problemu stosować na naturalną płytkę paznokcia, jako pierwszą warstwę. Produkt wyróżnia się na bardzo trudnym i wymagającym rynku przede wszystkim stosunkiem jakości do ceny. Producent postanowił nie konkurować ceną tylko jakością. Wyszedł bowiem z założenia, że jest to zdecydowanie bardziej ceniony aspekt przez klientki.

Produkt nie tylko i wyłącznie nosi się jak klasyczny żel. Jego struktura zapobiega bowiem ewentualnemu ścieraniu czy odpryskiwaniu. Kosmetyk chwalony jest również ze względu na ogromną trwałość. Gwarantuje również paznokciom odpowiedni blask.

W celu użycia wystarczy nałożyć pędzelkiem załączonym do opakowania bardzo cienką warstwę, a następnie trzymać przez pół minuty pod lampą LED, albo minutę pod lampą UV. Oznacza to tym samym, że produkt stosunkowo szybko wysycha. Przedstawicielki płci pięknej nie muszą zatem obawiać się, że będą musiały poświęcać na paznokcie dużo czasu.