Jak stosować odżywkę Xlash, aby wygląd rzęs uległ poprawie?

Odżywka do rzęs Xlash sprawia, że rzęsy stają się grubsze, ciemniejsze oraz dłuższe. Kobiety, które mają problem z cienkimi oraz mało wyrazistymi rzęsami powinny wypróbować tę odżywkę, gdyż może ona w znaczący sposób poprawić ich ogólną kondycję. Aby kuracja przyniosła pożądane efekty, odżywkę należy stosować każdego dnia przez okres około 6 miesięcy.

Stosowanie odżywki Xlash

Pierwszym etapem jest dokładne zmycie makijażu i ewentualnie ściągnięcie szkieł kontaktowych. Następnie należy w ostrożny sposób wyciągnąć aplikator z tubki, aby przypadkiem nie wylać produktu. Odżywkę należy nałożyć na rzęsy jednym pociągnięciem pędzelka. Produkt należy stosować raz na dobę wieczorem, aby w trakcie snu kosmetyk mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód działać. Aby przypadkiem nie podrażnić oka, nie należy nakładać większej ilości serum, gdyż i tak nie wpłynie to na przyspieszenie wzrostu rzęs. Jeśli Produkt dostanie się przez przypadek do oczu, to należy je przemyć wodą.

Przeciwskazania do stosowania odżywki

Odżywki nie powinny stosować przede wszystkim kobiety w ciąży oraz te, które są w trakcie karmienia piersią. Nie jest ona również wskazana dla dziewczyn poniżej 18 roku życia, a także kobiet, które zmagają się z alergią.